خانه » بازی کامپیوتر » دانلود بازی Scorn برای کامپیوتر

دانلود بازی Scorn برای کامپیوتر

Scorn SiLaSDL.iR Cover

Scorn یک بازی ویدئویی ترسناک است که توسط توسعه دهنده صربستان Ebb Software برای ویندوز مایکروسافت و ایکس باکس سری X / S توسعه داده شده است. بازیکن یک موجود گمشده را در یک دنیای کابوس پر از موجودات عجیب و غریب و ساختارهای زنده فنی تشکیل شده از ماشین ها، گوشت و استخوان کنترل می کند. در طول بازی ، بازیکن باید مناطق مختلف را کشف کند، برای بقا مبارزه کند و بینش مبهم در مورد ماهیت دنیای بازی بدست آورد.

بازی در درجه اول بین اکتشاف، حل پازل و مبارزه تقسیم می شود. پازل ها در درجه اول بر اساس آزمایش و یادگیری ماهیت ماشین های بسیاری در محیط هستند، مانند تعمیر یک سیستم حمل و نقل پیچیده. برای نبرد، بازی سلاح های بیومکانیکی مختلفی را ارائه می دهد که همه به یک پایگاه مدولار متصل می شوند. برای استفاده از یک سلاح خاص، بازیکن باید سلاح فعلی را از پایگاه حذف کرده و آن را با دیگری جایگزین کند.

بازی Scorn دارای چهار سلاح است یک سلاح نزدیک به همچین چکش جک به نام TOOL GUN در کتاب هنر Scorn، که همچنین می تواند برای قدرت ماشین آلات در نقاط خاص مورد استفاده قرار گیرد. یک سلاح شبیه به تفنگ، که می تواند برای شلیک دقیق با قدرت پایین مورد استفاده قرار گیرد. یک اسلحه شبیه به شاتگن، که در محدوده نزدیک آسیب زیادی دارد، اما ظرفیت مهمات کمی دارد و یک پرتاب کننده نارنجک انفجاری، که عمدتاً برای تخریب محیط در زمینه پازل ها استفاده می شود. مهمات و سلامت از ايستگاه هاي ذخيره محدود استفاده مي شود سلامتی با مرگ دوباره ایجاد نمی شود، بلکه می تواند با یک دستگاه دستی که دوباره پر می شود، دوباره ایجاد شود.

تصاویری از محیط بازی:

تریلر بازی:

 info

Scorn is an atmospheric first-person horror adventure game set in a nightmarish universe of odd forms and somber tapestry.

It is designed around the idea of “being thrown into the world”. Isolated and lost inside this dream-like world, you will explore different interconnected regions in a non-linear fashion. The unsettling environment is a character itself.

Every location contains its own theme (story), puzzles and characters that are integral in creating a cohesive world. Throughout the game you will open up new areas, acquire different skill sets, weapons, various items and try to comprehend the sights presented to you.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز بازی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: QuadCore AMD Ryzen 3 3300X / Intel Core i5-8400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3 GB)
DirectX: Version 12
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: SSD (Solid State Drive)

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/11
Processor: AMD Ryzen 5 3600/Intel Core i7-8700
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2070 (8 GB)
DirectX: Version 12
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: SSD (Solid State Drive)

راهنمای نصب
  • آنتی ویروس و دفندر ویندوز را خاموش کنید.
  • پارت های دانلود شده را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج نمایید.
  • توسط فایل “Setup.exe” بازی را نصب کنید.
  • در ابتدای نصب، عکس بازی نمایش داده می شود. دکمه جهت بالا را بزنید تا تنظیمات نصب برای شما ظاهر شود.
  • ترجیحا تیک نصب گزینه های اضافی مثل Visual C++ را بردارید. (برای دانلود آخرین نسخه این نرم افزار کلیک کنید.)

نسخه تست شده و سالم بازی گذاشته شده است. DODI

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *