خانه » بازی کامپیوتر » استراتژیک » دانلود بازی Republic of Pirates برای کامپیوتر

دانلود بازی Republic of Pirates برای کامپیوتر

Republic of Pirates SiLaSDL.iR Cover

Republic of Pirates یک بازی شهرسازی و استراتژیک است که توسط Crazy Goat Games توسعه یافته و توسط PQube منتشر شده است. در این بازی، شما به سمت قلب کارائیب و دوران طلایی دزدی دریایی پیش می‌روید. در این دوران، فرصت‌طلبان در اقیانوس‌های وسیع به دنبال ثروت خود می‌گردند و غارتکنندگان با بادبان های سیاه؛ گنج های اسپانیایی که از دنیای جدید باز می‌گردند را هدف قرار می‌دهند. در قلب این جهان بی‌رحم، که به عنوان جمهوری دزدان دریایی شناخته می‌شود، یک اتحاد قدرتمند از قبیله‌های دزدان دریایی وجود دارد که با ایدئولوژی، جاه‌طلبی و رمز افتخار مشترک خود به یکدیگر مرتبط شده‌اند. اما در حالی که در اوایل تشکیل این اتحاد، فضای شکوفایی فراوانی وجود داشت، طمع و حسادت به سرعت در میان اعضای آن گسترش یافت و در نهایت منجر به شورش شرورانه و فروپاشی خونین این اتحاد شد.

در بازی Republic of Pirates، مأموریت دارید تا به دستاوردهای پدرتان دست پیدا کرده و عدالت را برای خائنانی که به شما ظلم کرده‌اند، به اجرا درآورید. با سرمایه‌گذاری در ساختمان‌های تولیدی به‌منظور ایجاد اقتصاد پایدار، یک پایگاه فروتن را در یک شهر گسترده ایجاد کرده و از بازار سیاه برای توزیع منابع ارزشمند و رشد ثروت دزدان دریایی خود بهره ببرید. کاپیتان‌های شجاع را استخدام کنید و با فرماندهی ناوگان قوی خود در زمان واقعی، به سوی پیروزی در میدان دریاها حرکت کنید. جزایر را آزاد کرده، جناح‌های رقیب را شکست دهید و روابط پیچیده دیپلماتیک را با ابرقدرت‌های جهانی آن دوران مدیریت کنید.

تصاویری از محیط بازی:

تریلر بازی Republic of Pirates:

 info

Establish and grow a pirate utopia during the Golden Age of Piracy. Create a resource-based economy, engage in real-time naval combat, and navigate diplomatic relationships with rival powers. Explore the far reaches of the Caribbean in search of the ultimate fortune and glory.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز بازی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-6600 or AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650, 2 GB or AMD Radeon HD 7770, 2 GB
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-8700 or AMD Ryzen 5 3600X
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, 4 GB or AMD Radeon R9 380X, 4 GB or Intel Arc A380, 6 GB
Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب
  • فایل دانلود شده را توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج نمایید.
  • توسط فایل “Republic of Pirates.exe” بازی را اجرا کنید.
  • بدون نیاز به نصب و کرک.

آخرین نسخه از بازی گذاشته شده است. Republic of Pirates GoldBerg — 1403/03/31

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *